O Nas

Rewolucjonizujemy opiekę zdrowotną, tworząc produkty z medycznych konopi, które istotnie poprawiają jakość życia pacjentów

Spectrum Therapeutics to międzynarodowa marka specjalizująca się w medycznych konopiach, podnosząca standard opieki nad pacjentami, których potrzeby medyczne są trudne do spełnienia.

Badania Spectrum Therapeutics

Poprzez programy badawcze, Spectrum Therapeutics ma na celu stworzenie naturalnych leków pochodzenia roślinnego i produktów leczniczych pochodzących z konopi w celu poprawy jakości życia osób dotkniętych ostrymi i przewlekłymi chorobami.

Więcej informacji

Odpowiedzialność społeczna firmy

Spectrum Therapeutics z dumą uczestniczy w wielu istotnych inicjatywach społecznych. Współpracujemy z wieloma osobami i organizacjami doświadczonymi w procesie wprowadzania zmian w środowisku medycznym i nie tylko. Dzięki tym partnerstwom jesteśmy w stanie skupić się na konkretnych problemach i wypracowywać rozwiązania, które przynoszą korzyści dla wielu.

Tworzenie wytycznych klinicznych

Dwuletnia współpraca z Kanadyjskim Towarzystwem ds. AIDS zaowocowała stworzeniem wytycznych dotyczących stosowania konopi medycznych w leczeniu przewlekłego bólu i związanych z nim objawów.

Wytyczne skierowane są do pacjentów, przedstawicieli zawodów medycznych, badaczy, prawodawców i dostawców usług związanych z tą grupą.

Dołącz do naszego zespołu

Spectrum Therapeutics to marka należąca do Canopy Growth Corporation, wiodącej na świecie firmy zajmującej się konopiami. Nasze działania prowadzimy na całym świecie i zawsze poszukujemy kreatywnych osób, które dołączą do naszego rosnącego zespołu.

Podstawą naszego sukcesu są pracownicy i to oni stanowią filar naszej firmy. Dużą wagę przywiązujemy do stworzenia atmosfery jedności, współpracy, różnorodności. Z radością witamy nowych członków zespołu mających za sobą różnorodne doświadczenia zawodowe. Każda osoba może wnieść swoje wyjątkowe umiejętności i talenty do naszej firmy. Dołącz do nas.